Walizka dla chłopca

Posiadanie własnej walizki przez dziecko znacznie ułatwia podróż, a także pomaga w nauce samodzielności. Dobrej jakości bagaż przyda się w wielu różnych sytuacjach, ale żeby spełniał dobrze swoją funkcję, musi być odpowiednio solidny i funkcjonalny. Nie bez znaczenia jest też jego wygląd - dzieci właśnie na to zwracają uwagę w pierwszej kolejności. Jaka więc walizka przypadnie do gustu każdemu chłopcu? Propozycja od SemiLine będzie idealna.

KUP TERAZ

Atrakcyjny design, solidne wykonanie

Wśród walizek dziecięcych dedykowanych chłopcom, szczególną uwagę zwraca niebieska walizka na kółkach w rozmiarze 16" od znanego producenta SemiLine. Spodobać się może intensywny, niebieski kolor, a także grafika przedstawiająca piłkarza w akcji. Prezentuje się bardzo efektownie i przyciąga uwagę - każdy chłopiec z pewnością chętnie wybierze się z nią w podróż. Rodziców powinien zaś ucieszyć fakt, że walizkę wygodnie się użytkuje. Jej rozmiar jest na tyle niewielki, że przemieszczanie się z nią, nie sprawi problemu nawet kilkulatkom. Sprawne i komfortowe przesuwanie umożliwiają dwa kółka i wysuwana rączka o wysokości 39 cm - walizka łatwo dopasowuje się do wzrostu dziecka. Dorośli mogą z kolei używać do jej przenoszenia górnej rączki. Ta walizka chłopięca jest też pojemna, bez kłopotu zmieszczą się do niej wszelkie niezbędne rzeczy, a dzięki specjalnym pasom zabezpieczającym przesuwanie się ubrań będzie ograniczone do minimum. Główna komora jest zapinana na suwak, co stanowi dodatkową ochronę jej zawartości.

Walizki na kółkach dla dzieci

Na rodzinne wyjazdy i kolonie

Torby i bagaże muszą być wyjątkowo odporne na zniszczenia i uszkodzenia mechaniczne. Dotyczy to szczególnie pakunków, które zabiera się do samolotu - są one przerzucane przez pracowników lotniska, którzy nie mają czasu na delikatne obchodzenie się z każdą torbą. Walizki dla chłopców od SemiLine wyróżniają się bardzo wysoką trwałością i przetrwają niejedną podróż. Są wykonane z ABS-u, który cechuje się wytrzymałością i dobrze chroni zawartość. Będą znakomite podczas różnego rodzaju wyjazdów - z rodzicami, ale także np. na kolonie.

Posiadając taką walizkę, dziecko poczuje się bardziej dojrzałe. Na pewno chętniej przystąpi do samodzielnego pakowania, a taki atrakcyjny bagaż będzie z dumą prezentować swoim rówieśnikom. Przesuwając go na kółkach, w mniejszym stopniu odczuwa się ciężar. Ciekawy kształt i perfekcyjne wykończenie to kolejne zalety, które posiada ta walizka. Będzie świetnym wyborem dla chłopców w różnym wieku.

Opinie klientów:

avatar

Mój synek uwielbia piłkę nożną, dlatego kiedy wybierał się na wycieczkę, postanowiłam kupić mu walizkę dziecięcą dla chłopca od Semiline (ma nadruk z piłkarzem). Produkt bardzo się spodobał małemu, a przy tym okazał się bardzo wytrzymały, bo nam przypadkowo spadł ze schodów i nic się nie stało :P

Kamil

avatar

Z okazji nadciągających wakacji kupiłam walizkę dziecięcą dla chłopca. Opinie w internecie zachęciły mnie do kupna modelu od Semiline z nadrukiem piłkarza i był to strzał w dziesiątkę, a mały Kuba jest bardzo wybredny ;) Walizka sprawdziła się już na kilku wycieczkach, dlatego polecam serdecznie!

Monika

avatar

Postanowiłem jakiś czas temu wysłać mojego synka na obóz piłkarski i z tej okazji kupiłem mu walizkę dziecięcą dla chłopca z wzorem piłkarza na froncie :) Bardzo fajna walizka, nie jest za duża, ale nadal dość pojemna, dlatego udało się spakować wszystko, czego było trzeba, polecam.

Dominik

Register today and get first delivery for free!

Sprawdź produkty